Wojciech Maczunder (Czarter jachtów Mazury, Ruciane Nida)
ul. Barcewicza 3, 99-340 Kutno
tel: 0 - 602 388 041, 0 - 519 711 950
kontakt e-mail: maczunder@wp.pl

Rejsy rodzinne z dziećmi to nasza specjalność

W dzisiejszych czasach intensywnego życia zawodowego, rozwijających się dynamicznie biznesów i częstych wyjazdów służbowych, coraz mniej czasu poświęcamy rodzinie, a szczególnie naszym dzieciom. Nasze rejsy rodzinne pozwalają przynajmniej w części nadrobić te zaległości. Dobrze zacząć żeglować z dziećmi od najmłodszych lat. Aktywny wypoczynek z dziećmi jest fantastyczną formą spędzania wolnego czasu, poznawania nowych miejsc i ludzi. Najmłodszy żeglarz, który z nami pływał miał tylko 3 lata!

rejsy rodzinne

Samo przebywanie ze sobą na pokładzie niewielkiego jachtu, wspólne żeglowanie, pływanie, nurkowanie, wycieczki po wyspie czy budowa zamków z piasku na plaży, to już wspaniałe rodzinne wakacje. A jeszcze dodanie do tego śródziemnomorskiego otoczenia, błękitnej, krystalicznie czystej wody, idealnej pogody, malowniczych palm oraz bajkowych wysepek powoduje, że mogą stać się one Waszymi wakacjami życia.

Nie przegapcie tej okazji dzieci dorastają i już nigdy nie da się tego powtórzyć!!! Po wyspach chorwackich i greckich żeglujemy głównie po osłoniętych, spokojnych wodach w bliskiej odległości od brzegu i tylko po 4 do 5 godzin dziennie. Jest to pływanie spokojne i bardzo bezpieczne.

Jeżeli masz małe dzieci zaproponujemy Ci bezpieczny jacht do tego typu żeglugi ze specjalną siatką biegnąca wokół całego jachtu zabezpieczającą Twoje pociechy przed wypadnięciem za burtę.

Jeżeli nie masz odpowiedniej ilości uczestników do zapewnienia pokrycia wszystkich miejsc na jachcie postaramy się znaleźć rodzinę, z dziećmi w podobnym wieku do Twoich.

Radość jaką okazują dzieci na jachcie, nie znikający promienny uśmiech i zadowolenie warte są by dopasować każdy rejs do ich tempa.
Dla dzieci przewidujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak:
Nauka wiązania podstawowych węzłów żeglarskich.

Pływanie pontonem z przyczepnym sinikiem.

Nauka nurkowania z maską i rurką.

Skoki do krystalicznej wody.Rejsy z dziećmi

Rodzinne rejsy żeglarskie
© 2009 - 2012 IMEDIA
Kutno.net.pl